Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Oferta pracy - Key Account Manager

Printer Friendly and PDF

boschJesteśmy organizacją międzynarodową. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty: części dla przemysłu motoryzacyjnego, systemy zabezpieczeń, elektronarzędzia, technikę grzewczą. Bezpieczeństwo, wysoka jakość i satysfakcja klienta są dla nas najważniejsze. Te wszystkie aspekty zawdzięczamy naszym pracownikom - to właśnie oni dokładają wszelkich starań, aby produkty marki Bosch były synonimem najwyższej jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do Działu Systemu Zabezpieczeń na stanowisko: Key Account Manager

ZADANIA:
- opieka nad firmami partnerskimi działającymi na terenie południowej Polski,
- planowanie sprzedaży w oparciu o współpracę z firmami partnerskimi,
- nadzór nad rozwojem sieci partnerskiej i monitorowanie sprzedaży,
- rozwój i dbałość o istniejące relacje z klientami,
- zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klientów firmy w powierzonym regionie ze szczególnym zwróceniem uwagi na doradztwo handlowe i techniczne,
- zbieranie informacji o potrzebach rynku.

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne lub z zakresu sprzedaży,
- znajomość rynku systemów zabezpieczeń,
- doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych zabezpieczeń mienia minimum dwa lata,
- wiedza techniczna z zakresu technicznych zabezpieczeń mienia,
- udokumentowane sukcesy sprzedażowe,
- gotowość do częstych podróży służbowych.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie oferty w języku polskim (list motywacyjny, życiorys) na ades: security systems@pl.bosch.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Bezpośr. inf. Bosch Security Systems

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony